Novinky

Navštivte nás také na Facebooku (klikněte na tento odkaz).

V pobočce v Krči jsme rozšířili sortiment o doplňky k vínu, delikatesy a mošty

Novinka v sortimentu – Pálenky z rodinného lihovaru Karfíkův dvůr

Pálenky

Dárkové koše. Na přání připravíme dárkové koše. Proutěný koš dle Vašeho výběru může obsahovat lahev kvalitního moravského vína, knížky o víně, uzávěr, vývrtku, různé pochutiny a speciality k vínu a další. Příprava a zabalení je zdarma! v cenách již od 199Kč.

 

Svatomartinské víno. Každoročně otevíráme 11.11 svatomartinská vína. Především z Rodinného vinařství Košut.

svatomartinské_víno

Burčák. lahodný, sladký, perlivý, přesně takový, jaký ho máte rádi. Každoročně začátkem září máme bílý burčák, později i červený.

burcak

cerveny burcak

 

Stáčená sudová italská perlivá vína.Nově u nás můžete zakoupit Frivolino, Spritz, chlazené a osvěžující. novinka pro horké letní dny! 99 Kč/ litr

Osvěžení na léto? chlazené 100% přírodní džusy! ovocné šťávy včetně odrůdových moštů z vinné révy. U nás. Prodáváme chlazené. Mošty Stará dáma.

 

Dárkové poukázky.
Pro Vaše blízké a známe můžete v naší vinotéce koupit dárkovou poukázku na libovolnou hodnotu. Sami si poté vyberou cokoliv z našeho sortimentu. Poukazku graficky vyvedeme ve stylu slováckého sklípku, na Vaše přání i s věnováním.

poukaz

 

 

 

 

 

 

 

 

Spolupracujeme se serverem Mojelahve.cz, databází vín a vinařství a Vaším vinařským deníkem. Sdílejte své zkušenosti s vínem.logo_CS

 

 

 

Slovácké kroje. Nyní můžete lahev od vína ustrojit do slušivého slováckého kroje.          Na výběr více variant a vzorů, cena 249,- Kč. Vhodné pro libovolnou lahev na víno 0,7 – 1litr.

kroje

 

 

 

 

 

Galerie minerálů. Nově jsme instalovali prodejní výstavku minerálů a vzácných kamenů. Acháty z Brazílie, pouštní růže z Mexika, selenit z Maroka, vltavíny z jižních  Čech a další. Výstavku budeme postupně rozšiřovat. Přijďte se podívat. Ceny od 30,- Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavel Liška zavítal do naší vinotéky! Nově u nás najdete i nabídku knížek s vinařskou tématikou a nyní i audioknihu na CD “Slovácko sa nesúdí”. Předčítají Pavel Liška a Tomáš Matonoha v rolích lidových vypravěčů z moravské vesnice. Oblíbená humoristická knížka Zdeňka Galušky, kterou proslavil úspěšný televizní seriál. S humorem, s nadsázkou a v neopakovatelném podání za doprovodu cimbálovky. 174,- Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

Připravujeme organizované zájezdy do vinných sklípků formou zájezdu. zajistíme dopravu, návštěvu sklípku a ubytování. Více informací na vyžádání při návštěvě naší prodejny nebo emailem nebo telefonicky. Pokud máte zájem o zájezd do sklípku, neváhejte nás kontaktovat.